Policia arreston 25 persona për 24 orë

0

 

Policia e Kosovës ka arrestuar 25 persona gjatë 24 orëve të fundit.

13 prej tyre janë arrestuar, 12 janë dërguar në mbajtje dhe një në vuajtje të dënimi.

Arrestimi i tyre ka të bëjë me vepra të ndryshme penale.

PËRGJIGJU