7.6 C
Gjilani
Tuesday, July 16, 2019
Një Jennifer Lopez më ndryshe

Një Jennifer Lopez më ndryshe

0

 

Ne jemi mësuar ta shohim bukuroshen latine me flokë të gjata dhe të harlisura.

Megjithatë, ajo vendosi të na befasojë dhe të ndryshojë imazhin e saj. Tani flokët e saj janë të shkurtra.

Jennifer Lopez së fundi është parë  kur po largohej nga palestra, ku shkon zakonisht për të ushtruar që të jetë sa më shumë në formë.

PËRGJIGJU

-->