7.6 C
Gjilani
Tuesday, July 16, 2019
Bebe Rexha duket e mrekullueshme

Bebe Rexha duket e mrekullueshme

0

 

Këngëtarja nga Shqipëria, Bebe Rexha, ka marr pjesë në ceremoninë e “Kids ‘Choice Aëards së Nickelodeon”.

Rexha ka pas të veshur një bluzë ngjyrë të gjelbër e cila i rrinte për trup.

Rexha me këtë veshje dukej seksi dhe e mrekullueshme.

PËRGJIGJU

-->