7.6 C
Gjilani
Tuesday, July 16, 2019
Elvana Gjata sjell remix-in e këngës “Tavolina e Mërzisë”

Elvana Gjata sjell remix-in e këngës “Tavolina e Mërzisë”

0

 

Elvana Gjata ka sjell remix-in e “Tavolina e Mërzisë”.

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata ka lansuar edhe remix-in e këngës së saj të re “Tavolina e Mërzisë” të punuar nga ‘Cricket Music’.

Këtë tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar të Elvanës dhe nuk ka dyshim se do t’i pëlqejë edhe fansave të saj.

Përndryshe, kënga origjinale “Tavolina e Mërzisë” në platformën YouTube ka grumbulluar afro shtatë milione klikime.

Elvana pas këtij projekti ka lansuar edhe “Pa dashuri”, që është kolonë zanore e filmit “2Gisht Mjaltë”.

PËRGJIGJU

-->