7.6 C
Gjilani
Tuesday, July 16, 2019
Bebe Rexha e do shumë qenin e saj (VIDEO)

Bebe Rexha e do shumë qenin e saj (VIDEO)

0

 

Këngëtarja nga Shqipëria, Bebe Rexha, i dashuron shumë kafshët, ajo ka një qenë të cilit i ka vënë edhe mbiemrin e saj.

Qeni i Bebes quhet Bear Rexha, ajo gjithashtu i ka hapur një profil të Instagramit ku i publikon video dhe fotografi të ndryshme.

Rexha së fundi i ka publikuar një video të këtij qeni ku shihet se ai ka një jetë prej lluksi.

PËRGJIGJU

-->