Haliti ngushëllon familjarët e Shinasi Berishës

0

 

Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti përmes një telegram ngushëllimi ka shprehur ngushëllimet, me rastin e vdekjës së Shinasi Berishës , ish referit ndërkombëtar të futbollit.

“ E nderuara familja Berisha dhe të nderuar miqë të Shinasi Berishës. Në emër të qytetarëve të Komunës së Vitisë, ju shprehi ngushëllimet më të sinqerta, gjithë familjës së ngushtë, miqëve e sportdashësve me rastin e vdekjës së ish referit ndërkombëtar të futbollit, z. Shinasi Berisha. Berisha do të mbahët mend për kontributin e tij të veçantë në futboll.”, thuhet ndër tjerash në telegramin e ngushëllimit të Kryetarit Haliti.

PËRGJIGJU