Wednesday, June 3, 2020
Dua Lipa në Shanghai, shfaqet me shumë stil

Dua Lipa në Shanghai, shfaqet me shumë stil

0

 

Dua Lipa aktualisht ndodhet në Kinë.

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, aktualisht ndodhet në Shanghai të Kinës.

Nga atje ajo i ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram në të cilat shfaqet e veshur me shumë stil.

E veshur me një këmishë bardh e zi dhe panatallona të bardhë, Dua ka tërhequr vëmendjen në Instagram pa u zhveshur.

Vizita e saj në Shanghai erdhi pasi mori pjesë në një mision bamirësie në Liban, në bashkëpunim me UNICEF-in.

PËRGJIGJU