7.6 C
Gjilani
Sunday, September 15, 2019
Bebe Rexha në kopertinën e revistës Grazia

Bebe Rexha në kopertinën e revistës Grazia

0

 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, po vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në mediat ndërkombëtare. Së fundmi, ajo ka pozuar për revistën “Grazia”.

Me këtë rast, artistja shqiptare ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin shfaqet mjaft e veçantë.

Bebe Rexha është shprehur se sa herë që i kërkohet që të dal në kopertinën e një revistë për të është e pabesueshme. Sipas saj kjo ndodh për arsye se ajo e konsideron vetën një vajzë të zakonshme dhe zakonisht kopertinat janë për modele.

PËRGJIGJU

-->