Samsung mund të befasoj me lansimin e një telefoni të ri, në fund të 2019

0

 

Menduam që gjysma e dytë e vitit për Samsung përbëhej nga Samsung Galaxy Note 10, riparimin dhe lansimin e Galaxy Fold të Samsung dhe duke e bërë Samsung Galaxy A80 të disponueshëm për publikun, por duket sikur kompania mund të ketë një pajisje shtesë në mëngët e saj.

Sipas lajmëtarit të telefonave @UniverseIce, i cili ka një rekord për rrjedhje të sakta, Samsung ka lansim të planifikuar për në fund të vitit 2019, që nuk është Note 10 ose FOLD.

Nuk ka asnjë tregues se çfarë telefoni është duke u referuar, por deri tani kemi dëgjuar thashetheme të mjaftueshme për një pajisje specifike.

Ky tregues i fshehtë ka shumë gjasa t’i referohet një tjetër telefon Samsung të palosshëm, pasi është përfolur se Samsung po punon në disa pajisje të reja të palosshme, njëra prej të cilave mund të jetë afër lansimit të fundvitit.

Sidoqoftë, duke pasur parasysh debaklin e fundit të qëndrueshmërisë së Samsung Galaxy Fold, Samsung mund të jetë në mëdyshje për publikimin e një tjetër pajisje të palosshme kaq shpejt.

PËRGJIGJU