Dy meshkuj dhe një femër arrestohen për vjedhje

0

 

Dy meshkuj dhe një femër janë arrestuar në Gjilan, pasi dyshohet se kishin kryer dy raste të vjedhjeve.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari mashkull është dërguar në mbajtje për 48 orë, kurse e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt

PËRGJIGJU