Thyen xhamat e një objekti, arrestohet

0

 

Policia në Gjilan ka arrestuar një person pasi që i njëjti në shenjë revolte ka dëmtuar-thyer një xham në një objekt.

I njëjti pas intervistimit në prezencë të avokatit dhe mjekut specialist –psikolog, ku i dyshuari ishte trajtuar kohë më parë, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

PËRGJIGJU