Kloop e pranon, Shaqiri do ta humbas fillimin e sezonit

0

 

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Kloop ka pranuar se Xherdan Shaqiri do ta humbas fillimin e sezonit.

Shaqiri ka pësuar një lëndim në kohën kur po luante me kombëtaren e tij në Lidhjen e Kombeve.

“Shaqiri ende nuk është shëruar nga lëndimi që ka pësuar me kombëtaren e tij dhe do të mungojë për një kohë”, deklaroi ai.

PËRGJIGJU