Gjilani ka barazuar me Dritën në Mavrovë

0

Gjilani ka përfunduar miqësoren me Dritën nga Bogovina në Mavrovë të Maqedonisë së Veriut.

Golin për Gjilanin e shënoi Kushtrim Shabani, ndërsa ndeshja u mbyll me rezultat të barabartë 1:1.

Në këtë takim u paraqiten edhe futbollistët e ri të ardhur në Gjilan gjatë afatit kalimtar veror.

Kështu, Gjilani mbyll fazën e parë përgatitore dhe rikthehet në shtëpi pas mini fazës prej shtatë ditësh në Mavrovë.

PËRGJIGJU