7.6 C
Gjilani
Saturday, August 24, 2019
Gjilani konfirmon miqësoren e radhës

Gjilani konfirmon miqësoren e radhës

0

 

Gjilani ka shënuar fitore dje në miqësore ndaj skuadrës minatore, Trepça ’89.

Një gol i shënuar nga Kushtrim Shabani ishte i mjaftueshëm për ‘Skifterët’.

Tashmë ‘kuqebardhët’ kanë paralajmëruar miqësoren e radhës.

Gjilani do të luajë të shtunën ndeshjen miqësore ndaj skuadrës së Llapit.

Ky takim do të zhvillohet në stadiumin e Qytetit në Gjilan, dhe fillon nga ora 17:00.

PËRGJIGJU

-->