Vizitohen punimet e projekteve që po kryhen në Remnik

0

 

Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti, ka vizituar të dielën projektet që po realizohen në fshatin Remnik.

Me këtë rast ai së bashku me një delegacion, ka parë nga afër punimet në ndërtimin e ambulantes së fshatit, si dhe fushën e futbollit dhe volejbollit në oborrin e shkollës fillore, “Hasan Ali Remniku”./GJILANI.INFO/

PËRGJIGJU