Elizabeth Hurley tregon se vitet janë vetëm numra

0

 

Elizabeth Hurley është duke mbizotëruar në sezonin e verës me një pamje të re elegante.

Në një fotografi të postuar në Instagram, modelja dhe aktorja britanike dukej e mahnitshme, teksa tregoi figurën trupore kur u shfaq tërësisht e zhveshur nga pishina.

54-vjeçarja ka dëshmuar shpesh veten se është imune ndaj plakjes, veçanërisht në rrjetet sociale, ku gjenden shumë nga pamjet e saj më elektrizuese.

PËRGJIGJU