Poston fotografitë e ish të dashurës përmes rrjeteve sociale, arrestohet

0

 

Një person është arrestuar në Gjilan pasi që i njëjti në shenjë revolte për ndarje, përmes rrjeteve sociale kishte postuar disa foto të dashurës së tij.

Në shtëpinë e të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me gas dhe katër copë fishek.

Pas intervistës me vendim të prokurorit kujdestar, të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit për 48 orë.

PËRGJIGJU