Leotrim Kryeziu bëhet me skuadër të re

0

 

Sulmuesi i Kosovës, Leotrim Kryeziu ka ndryshuar skuadër.

Tashmë futbollisti në fjalë është huazuar te skuadra e Chiassos në Ligën e Dytë zvicerane.

Kryeziu është futbollist i Luganos në elitën e futbollit zviceran dhe është transeruar te kjo skuadër një vit më parë nga Drita e Gjilanit.

Lajmi është konfirmuar nga vetë futbollisti në rrjetet sociale.

PËRGJIGJU