Astriti ka nevojë urgjente për ndihmën tuaj

0
Astrit Islami është diagnostikuar me sëmundjen “Leukemi Akute” dhe është duke u trajtuar ne Turqi mirëpo shërimi i tij kushton 110’000 euro shumë te cilën familja e tij nuk e ka.
Image may contain: 1 person, beard and indoor

Familjarët dhe miqtë e Astritit i lusin të gjithë njerëzit vullnetmirë të kontribojnë sado pak që atij t’i mundësohet shërimi, shkruan Indeksonline.

No photo description available.

Çdo cent nga ju ka vlerë të madhe për Astritin,
Mund të kontriboni përmes llogarise Bankare

Raiffeisen Bank Kosovo
Emri I mbajtësit te llogarisë: Fatmir Islami (Babai)

Nr. I llogarisë(IBAN): 1501070000168757 (Per Kosovë)
Nr. I llogarrisë(IBAN): XK051501070000168757 (Per donacione jashte Kosovës)

Sëift Kodi: RBKOXKPR

Image may contain: 1 person, smiling, text

Gjithashtu mund te dergoni edhe sms ne numrin: 55101 (Vale)

PËRGJIGJU