Lajm i mirë për Kosovën: Hekuran Kryeziu rikthehet nga lëndimi

0
Kosova pritet që të jetë më e kompletuar për dy ndeshjet e tetorit, që Kosova i luanë kundër Gjibraltarit dhe Malit të Zi.

Eshte futbollisti i Zurichut që është kthyer nga lëndimi, dhe pritet të jetë i gatshëm për ndeshjet e radhës.

26-vjecari kishte pësuar një lëndim, por tashme gjithçka është kaluar.

“Hekuran Kryeziu është duke stërvitur përsëri këtë javë. Mirësevjen përsëri”, ka shkruar faqja zyrtare e Zurich në Instagram.

Kosova në ndeshjet e radhës ballafaqohet kundër Gjibraltarit dhe Malit te Zi.

PËRGJIGJU