Tuesday, January 18, 2022

Vivo prezanton dy telefona inteligjentë të rinj

0
  Vivo ka prezantuar zyrtarisht dy telefona celularë të rinj të serisë V, përkatësisht V23 dhe V23 Pro. V23 Pro Sunshine Gold tërheq vëmendje të veçantë...

Kamera e iPhone 15 duhet të vijë me një risi të madhe

0
  Telefoni tjetër i Apple mund të shkaktojë befasi përsa i përket lenteve të kamerës. iPhone 13 ka vetëm pak më shumë se 3 muaj në...

Pas Samsung, tani edhe Microsoft patentoi një telefon me tre ekrane

0
  Pas Surface Du, ne mund të marrim Surface Trio – një telefon inteligjent me një ekran tjetër (të tretë). Microsoft u tërhoq për një kohë...

Modeli legjendar i Samsung punon me Androidin më të ri

0
  Kur bëhet fjalë për zhvillimin e pajisjeve pasi që përkrahja teknike për to edhe zyrtarisht ndërpritet, disa modele nuk ndalen duke na befasuar. Një situatë...

Samsung Galaxy S21 FE testohet para kohe

0
  Telefoni i ardhshëm i Samsung, Galaxy S21 FE, është rishfaqur në një video në YouTube. Pasi patëm mundësinë të shihnim paketimin e telefonit Samsung Galaxy...

Galaxy Flip 3 bëri që shumë njerëz të ndërrojnë telefonat inteligjentë

0
  Sipas Samsung, tregu për telefonat inteligjentë të palosshëm pritet të rritet dhjetëfish deri në vitin 2023. Telefoni më i ri i palosshëm i Samsung, Galaxy...

Samsung Galaxy S22 do të ketë një ekran unik

0
  Gjithnjë e më shumë detaje po bëhen të njohura rreth serisë së ardhshme të telefonit inteligjent të Samsung. Dizajni gjithashtu duket se konfirmohet. Samsung do...

Samsung Galaxy S22: Video tregon dizajnin e 3 pajisjeve kryesore

0
  Telefonat inteligjentë të ardhshëm të Samsung mund të shihen në një video të zbuluar. Në shkurt, Samsung do të prezantojë pajisjet e saj të reja...

iPhone 14 Pro pritet të jetë i pari me një kamerë kryesore 48MP dhe...

0
  iPhone ka pasur një kamerë kryesore 12 MP që nga lansimi i iPhone 6s shumë të dashur. Një thashetheme e re është shfaqur se modelet...

iPhone 14 mund të ketë një dizajn tjetër të ekranit vitin e ardhshëm

0
  Raportet nga Koreja e Jugut përmendin se modelet e iPhone do të kenë një dizajn tjetër të ekranit vitin e ardhshëm. Apple aktualisht po përballet...