Tuesday, January 18, 2022

Jennifer Lopez flet për presionin e famës

0
  Ajo hyri në Instagram të martën për të ndarë një pamje nga prapaskenat e filmit të saj të ardhshëm. Aktorja, 52 vjeçe, po luan në...

Dafina heq një gjurmë nga e kaluara, kërkon ndihmë nga fansat

0
  Shumica e artistëve shqiptarë mbulohen nga tatyazhet. Ajo njihet si një prcedurë e vështirë. Por ka nga ata që pendohen pasi e bëjnë një gjë të...

Robin Krasniqi dhe Marigona celebrojnë dashurinë në event privat

0
  Robin Krasniqi është boksieri që përveq karrierës së tij së fundi bëri bujë së pari me lidhjen e më pas me fejesën me bukuroshen...

Dua Lipa përballet me kundërshtime nga fqinjët për planet e shtëpisë

0
  Dua Lipa është duke bërë një ndryshim masiv të shtëpisë së saj në vlerë prej 6.75 milionë funtesh në Londër, duke përfshirë inkuadrimin e...

Viti 2021, vit i sukseseve për Dua Lipën – artistja e pestë më e...

0
  Viti 2021 ishte një vit i jashtëzakonshëm për këngëtaren me famë botërore, Dua Lipa, e cila arriti që të shënojë disa suksese të mëdha Lansimi...

Aktori Kreshnik Ibrahimi në prag të ndërrimit të moteve ka ndihmuar 20 familje

0
  Aktori Kreshnik Ibrahimi, në prag të ndërrimit të moteve, ndihmoi 20 familje në komunën e Gjakovës, Deçanit dhe të Malishevës. Aktori i njohur kosovar, Kreshnik...

Bebe Rexha ka një motivim: Ju ia keni dalë dhe do t’ia dilni

0
  Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka qenë gjithmonë një “avokate” e mirë për njerëzit e prekur nga problemet me shëndetin mendor. Kjo empati...

Bebe Rexha në studio për këngën e re

0
  Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka nisur incizimet për këngën e re. Pas suksesit të madh me këngën e fundit, ajo ka nisur...

Dafina Zeqiri dhe Majk paralajmërojnë bashkëpunimin

0
  Edhe vitin që po lëmë pas nuk kanë munguar bashkëpunimet e shumta muzikore mes artistëve shqiptarë. Një i tillë pritet të vije shumë shpejt mes...

Dua Lipa fitoi mbi 55 milionë euro përgjatë vitit 2021

0
  Dua Lipa ka forcuar pozicionin e saj si një nga artistet më të mëdha të muzikës pop, pasi dyfishoi pasurinë e saj në pothuajse...