Hetohet rasti i një femre të zhdukur në Gjilan

0

 

Rasti i një femre të zhdukur në Gjilan, ditë më parë, vazhdon të hetohet, thuhet në raportin e fundit të Policisë së Kosovës.

Njoftohet se një femër shtetase e Kosovës ka raportuar në polici se vajza e saj ishte larguar nga shtëpia dhe se nuk është në dijeni për vend ndodhjen e saj./GJILANI INFO/ 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here