Kosova sonte luan kundër Gjeorgjisë

0

 

Përfaqësuesja e Kosovës rikthehet sot do të luajë me Gjeorgjinë në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës “Katar 2022”.

Ndeshja që fillon në ora 20:45, do të luhet në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe që është e fundit për këtë muaj.

Në përballje e parë, Dardanët kishin triumfuar si mysafir i Gjeorgjisë me golin e vetëm të shënuar nga Vedat Muriqi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here