Kryetari Rahimaj takon klubet sportive dhe OSHC-të

0
Kryetari i Komunës së Kamenicës, Kadri Rahimaj, ka takuar sot përfaqësuesit e klubeve sportive si dhe organizatat e shoqërisë civile të komunës sonë.
“Shpreha gatishmërinë për bashkëpunim në vitin që vjen, si dhe përkrahjen time për çdo përfaqësim dhe nismë të tyre”- tha Rahimaj./GJILANI INFO/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here