Kyetarit Haliti ngushëllon me rastin e vdekjes së Prof. Ylbere Musa-Azemi

0

Me dhimbje të thellë kemi marrë lajmin për ndarje nga jeta të profesoreshës, Ylbere Musa Azemi.

Ajo gjatë veprimtarisë së saj dha një kontribut të çmuar në edukimin e shumë brezave për të cilën ajo do të mbahet mend gjatë.

Në emër të institucioneve komunale dhe qytetarëve të komunës së Vitisë, ju shprehim ngushëllime familjeve Musa dhe Azemi, si dhe kolegëve, nxenseve si dhe gjithë atyre që e njohën atë, thuhet në fjalët ngushëlluese të kryetarit të Komunës së Vitisë, Sokol Haliti./GJILANI INFO/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here