Largohet mjeti i dyshuar pa pasoja në Cërnicë të Gjilanit

0

 

Një qytetar shtetas i Kosovës ka raportuar në polici se kishte hasur në një mjet të dyshuar të pashpërthyer në Cernicë të Gjilanit.

Ndërkaq, njësiti përkatës policor ka siguruar vendin e ngjarjes derisa njësitet për deminim i  KFOR-it dhe FSK-së kanë bërë tërheqjen e mjetit pa incidente, thuhet në raportin e fundit të Policisë së Kosovës./GJILANI INFO/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here