Policia: Hetohet rasti i një grabitjeje me armë në Gjilan

0

 

Një femër, shtetase e Kosovës, ka raportuar në polici, se derisa po punonte në një market, në Gjilan, një person i panjohur dhe i maskuar t’a ketë kërcënuar me armë, e pastaj ka grabitur arkën me 50-60€ duke u larguar mandej në drejtim të panjohur, bëhet e ditur sot përmes raportit të fundit të Policisë së Kosovës.

Për rastin thuhet se vazhdon të hetohet./GJILANI INFO/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here