Raportohet në polici rasti i zhdukjës së një femre të mitur në Viti

0

 

Sipas Policisë thuhet se e përmendura kishte dalë nga shtëpia dhe nuk ishte kthyer më.

“Ishte një femër shtetase e Kosovës e cila kishte raportuar për rastin në Polici. Sipas asaj që ajo ka deklaue në Polici, thuhet se vajzën e saj të mitur e kishte dërgue në shkollë, por që e permendura nuk ishte kthyer në shtëpi. Ajo ka thënë gjithashtu se nuk është në dijeni për vend ndodhjen e saj”, thuhet nga Policia.

Sipas Policisë rasti në fjalë është duke u hetuar./GJILANI INFO/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here