U përkujtua dëshmori Njazi Rexhepi në 22 vjetorin e rënies

0
Me rastin e 22 vjetorit të rënies heroike të dëshmorit të kombit Njazi Rexhepi, udhëheqës të Institucioneve komunale, përfaqësues të OVL të UÇK-së, bashkëluftëtar të dëshmorit dhe udhëheqës të shoqatës së familjeve të dëshmorëve, kanë bërë homazhe tek varrezat e dëshmorëve në Viti./Gjilani Info/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here